| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Saptamana viitoare am o mica petrecere cu colegii mei. Trebuie sa ne costumam in ceva si eu nu stiu in ce. Sora mea s-a costumat in regina cea rea. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| Blindu_Bianca_1996 a răspuns:

Hmmm. poti regina cea buna (sora reginei cea rea), ceva fiind in legatura cu Barbie. Funda?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ma copii mai ganditi si voi ca de aia v-ati nascut cu un creieras sanatos, sa-l dezvoltati prin gandire, macar la lucrurile astea ce tin de timpul liber si distractia voastra folositi-l ca la teme, pauza. laughing)

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru Adry05):

Am apelat la TPU pentru ca multi dintre colegii mei vor sa se costumeze in ce vreau eu iar cand i-am intrebat daca pot sa ma costumes la fel ca ei si mi-au raspuns nu. Si nu mai am idei.

| Dolores214 a răspuns:

Prințesa, alba ca zăpada, vulpe, prințesa cenusareasa, albina, vrăjitoare

| AlexandraAG a răspuns:

Esti fata sau baiat? Si cati ani ai?happy

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru AlexandraAG):

Sunt fata si am 9 ani

| AlexandraAG a răspuns:

Zana, vrajitoare, vampir sau zombie ^-^

| Aela a răspuns:

Harley Queen