| IonutAndy a întrebat:

Se pricepe careva la iepuri!?
Am dat o iepuroaica monta iar dupa 25 de zile am mers seara ca de obicei sa ii mai pun mancare. Dupa vre.o 2-3 ore am mers iar la ea si cand m.am uitat in cusca era fatat un pui mort. Doar unul. Au trecut 40 de zile si ea inca nu a mai fatat nimic. Azi cand am mangaiat.o am simtit ceva la la ea in burta, in partea stanga. Oare va mai fata sau a avortat? Sau ce are in burta ca la alte femele nu am simtit. Apropo, pana acum nu a mai fatat niciodata. Asta ar fi trebuit sa fie prima fatare... Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Leonard_Luca_2002 a răspuns:

Ar trebui sa o duci la veterinar sa ii faca radiografie sa vada ce are in burta (imi dai funda?)