| alexsexx4444 a întrebat:

Bună seara, am o femela de molly balon neagra si mi se pare gravidă, dar nu sunt sigur, sta la fundul apei si este retrasa și nu prea mai sta la mascu, l dar cred ca a reușit ceva, s-a chinuit sa scoată. Cei care știu aștept un mesaj.

1 răspuns:
| Smmo a răspuns:

Buna, mai bine o pui in alt vas cateva zile ca sa nu pape ceilalti pesti puii (daca are). Simptomele sunt ca sta mai singuratica, burta e mai mare, dar pot fi si alte cauze mai nefericite pentru acest comportament.