| CiurdarAandrei a întrebat:

Buna seara.

Am o pisica mascul, gen Garfield, de 2 ani, necastrat. Lipseste din 09_Apr, deci de 5 zile. Mai exista sanse sa se intoarca?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca nu a fost atacat de motani si batut rau sau l-o fi luat cineva acasa de mila sanse sa se intoarca.
De ce nu il castrezi?
Nu ti-e mila de cati pui lasa in urma care au sanse reduse de supravieture pe strada...

| CiurdarAandrei explică (pentru alina2k18):

Nici vorba. Matze multe, soareci mai putini. Multumesc de lamurire.

| florin926481f a răspuns:

Da sunt sanse sa se intoarca

| hacktek a răspuns:

Daca nu l-a calcat vreo masina se intoarce dupa ce isi regleaza hormonii.

| CiurdarAandrei explică (pentru hacktek):

Azi dimineata s-a intors, dupa 6 zile de bagabonteala.

| hacktek a răspuns (pentru CiurdarAandrei):

Si nu dai "funda"?