| wpAbby a întrebat:

Buna seara.Am o problema in legatura cu puiul meu de gaina.Este olog de picioare,adica nu poate sa se miste,se dezechilibreaza si are picioarele strambe. Exista vreun mod prin care se poate face bine,fara aducerea medicului veterinar? Peste ceva timp,puii vor fi taiati, dar imi este tare mila de el si vreau sa stiu daca se mai poate face ceva in legatura cu el.Va multumesc mult de tot.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Ai grija de el asa cum este. Sa nu uiti::: Toti suntem trecatori prin viata! Sti cat traieste un fluture? O zi!

| wpAbby explică (pentru baru):

Multumesc.Promit ca am sa am grija de el in continuare, asa cum este.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Multumesc din suflet!

| Bondarel99 a răspuns:

Pai si cand o sa il tai si o sa il mananci nu o sa iti mai fie mila de el sau cum?

| wpAbby explică (pentru Bondarel99):

A spus cineva ca eu il tai si-l mananc?

| wpAbby explică (pentru Bondarel99):

A spus cineva ca eu il tai si-l mananc? Gandeste un pic, daca faceam asa nu mai puneam intrebarea asta.

| Bondarel99 a răspuns (pentru wpAbby):

Dar de ce ii cresti atunci? Ca animale de companie?