| Anamaria23081987 a întrebat:

Bună seara. Am un cățel ciobănesc corb și de 5 zile nu a mâncat, a băut apa și a vomat. Vineri dimineață am observat treaba mare, apa de culoare roza/roșiatic, apatic, nu răspundea la nume, tine capul jos continuu, stătea așezat întrun loc. Vineri dimineață l-am dus la dr și mi-a spus ca are gen enterocolita, de vineri nici o imbunatatire după tot tratamentul facut. De ieri se mai ridica, se mai plimba nu are voie apa, doar ceai sau supa dar nu vrea sa bea deloc. S-a mai confruntat cineva cu situația noastră?

2 răspunsuri:
| nananaan a răspuns:

Daca simți că nu se îmbunătățește deloc starea lui, îl poți duce la alt veterinar. am pățit să mă duc la veterinar, să mă facă de câțiva bani buni și la final sa mi spună că nu știe ce are.

| Anamaria23081987 explică (pentru nananaan):

Este mai bine azi. Ii mulțumesc lui Dumnezeu a mâncat a băut apa raspunde