| MihaMihaelaVAM a întrebat:

Am un motanel de 1 an care este constipat si are si o stare proasta, adică mă uit la el si parca intra in transă. I-am dat lapte, dar m-ar ajuta sfaturile voastre cum ati procedat cu pisicile voastre.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| JulyDreams a răspuns:

Awww... eu i-am dat faina din seminte de in, cate 2 lingurite pe zi. Amestecam cu putina apa, faceam ca o pasta si adaugam peste hrana. In vreo 2 zile deja nu mai era constipat. Uite in video asta mai multe remedii:
https://www.youtube.com/watch?v=rKRtXyrp1NU

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mergi la farmacie și întreabă e o chestie speciala nu știu cum ii zice

| JulyDreams a răspuns:

A mancat inul micutul? big grin