| Anonim2250033 a întrebat:

Buna seara! Imi poate spune cineva ce acte mi-ar trebui si cat timp dureaza sa le fac pentru a aduce un catel din Romania, in tara in care sunt?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de legile tarii respective, nu de Romania.
Din Romania il poti scoate si acum, dar in anumite tari nu-l poti baga decat dupa ce sta in carantina de 3 luni, platii mii de euro pentru sederea lui, avand certificari ca si-a facut vaccinurile la timp samd.

| sierra1 a răspuns:

Poate ne spui si nouă țara in care se află domnia ta, să răscolim in toată legislația ei, pentru un răspuns special pentru tine