| anonim_4396 a întrebat:

O pisica calcata cu masina pe picior oare va mai putea merge vreodata? Mentionez ca e destul de suparata si nu prea prefera sa mearga, schioapa asa cu picioarul, parca s-a dus de la loc. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La cabinetul medical veterinar.

| Donsavas a răspuns:

Trebuie dusă la veterinar.

| alina2k18 a răspuns:

Daca e dusa la medic cat mai repede sansele sunt mari sa fie o pisica normala.
Poate are ditamai fractura sarmana, cu siguranta are dureri groaznice.

| inflicted a răspuns:

Daca e dusa la veterinar poate. Daca are îngrijitori iresponsabili și o țin așa nu cred