| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tpu.Acum cateva zile, vecina mea mi-a dat un caine (are 2-3 luni). Dar problema este ca plange mereu dupa mama lui, mai am un caine la fel de mic cu care se joaca toata ziua dar tot mai gaseste un moment in care ii este dor. Ce as putea face, sa il duc inapoi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NASAgov a răspuns:

Noroc. Am avut şi eu un ciobănesc german care avea aproximativ 2-3 luni, ca și în cazul tău. E instinctul lui și nu poți să I-l schimbi. După aproximativ 2-3 zile nu o să îți mai chieune în cap.

| chirteastefan a răspuns:

La inceput...Am avut si eu un catelus de 8 saptamani si trebuie sa te joci cu el si sa dormi cu el. Crede-ma o sa te ajute!