| Kadxss a întrebat:

Buna seara TPU! Am o intrebare. Am un caine alsacian si problema e ca cand era mic eu l-am gasit abandonat si l-am luat si acum are cred ca 1 an si cateva luni problema e ca e adult si nu si-a ridicat urechile adica le are lasate, el aude bine, ce pot sa fac? Nu as vrea sa il duc la veterinar, cel mai bun raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Deci... l-ai abandonat cacand, cand era mic.
Nu ti-a uitat-o

| Kadxss explică (pentru Goete):

Nu eu l-am abandonat eu l-am gasit abandonat

| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Buna,e un metis de lup alsacian,iar de ridicat nu ai cum sa le ridici, daca nu le are ridicate e mai urat sau? Lasa-l asa, oricum nu i se vor ridica in sus, stiam metoda numa pentru bullterrier, dar pentru lupi nu.