| Miruna1239 a întrebat:

Buna seara TPU! Este vreo problema daca am 12 ani si vreau sa ma inscriu la dansuri moderne sau trebuia sa ma inscriu de cand eram mai mica? Daca nu e nici o problema va rog sa imi sugerati unde ma pot inscrie. (In Ploiesti)

Răspuns Apreciat de Editori
| OoBunnyoO a răspuns:

Te poti inscrie la orice varsta la asa ceva. Desigur, daca voiai sa faci cariera sau vrei sa faci cariera din asa ceva, da, acum este cam tarziu. Insa daca vrei sa urmezi astfel de cursuri pentru ca iti plac si pentru avantajele fizice pe care le aduc, le poti urma la absolut orice varsta.

Cat despre unde te poti inscrie este un pic mai greu de spus. Insa poti rezolva usor problema cautand pe Google "cursuri dans Ploiesti". Vei gasi diverse rezultate pe care le poti compara intre ele in functie de pret si adresa.