| MiraculousDelia a întrebat:

Buna seara TPU. Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Inainte de orice, rog seriozitate pentru ce va urma sa spun. Am o catea(subliniez: o FEMELA), care, în perioada de calduri are un catel de jucarie și în fiecare zi, in aceasta perioada, se comporta ca un mascul cand se imperecheaza. Face sex cu acel plus, ea fiind peste plus si dand din fund in fata si-n spate. Numai masculii fac asta și știu ca nu este normal. Mă poate ajuta cineva dacă știe ce se-ntampla cu ea și ce as putea sa fac

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este un comportament destul de des intalnit in randul cateluselor. Se poate concluziona ca NU este nici deosebita sau ''anormala'' catelusa ta. Majoritatea cateluselor procedeaza la fel si dupa ce sunt sterilizate prin castrare/ovariectomie. big grin

| Alexandrionelu a răspuns:

Dracu' și-a băgat coada. Du-o la o exorcizare în perioada când se afla în călduri. Ori scoate popa dracu din ea, ori se infiripeaza o relație frumoasa între ei laughing

| pinkcoconutnut a răspuns:

Il impinge la lucruri nefirești