| adinaghetu17 a întrebat:

Bună seara. Vă rog să-mi spuneţi ce trebuie să fac cu hamsterelul meu pentru că a făcut un abces la mandibulă, cred că s-a zgariat cu o sămânţă de florea soarelui şi este foarte umflat în partea stanga. Mentionez ca am vorbit cu doctorul veterinar si mi-a spus sa ii pun in apa de baut " cocistop", asta am si facut, i-am dat 3 zile, insa nu s-a vazut niciun rezultat, acum sunt foarte ingrijorata pentru ca s-a umflat mai rau si este rosie langa ochi...
Vreau un raspuns cat se poate de repede! Multumesc!

1 răspuns:
| Sunshine123 a răspuns:

Schimba medicul veterinar, dar nu improviza tratamente pentru el, i-ai putea face mai mult rau decat bine.