| anamaria1599 a întrebat:

stau la bloc si imi doresc foarte mult un catel bichon dar mama nu vrea sa imi ia... si nu stiu cum sa o conving

Răspuns Câştigător
| mafio0 a răspuns:

Arata-i ca iti plac cainii. fa tot posibilu ca ea sa vada ca esti fericita in preajma lor. Si vorbeste deschis cu ea, daca nici asa nu merge, atunci nu mai vorbi cu ea o saptamana. big grin stai suparata...

3 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

laughing ok macar nu sunt singura...eu ma rog de printii mei de la 7 ani
si insfarsit ma lasa mama dar ca si raspuns: i-ati informatii de pe interenet... vorbeste mult despre asta, arata-i ca chiar iti doresti asta, daca te vede cat de mult iti doresti e posibil sa itit i-a, incearca sa o faci sa realizeze ca asta e tot ce ti-ai dori, si daca nu strange-ti bani, cumpara-ti singura si roagao pe cea mai buna rietene sa ti-l aduca cica cadou de ziu ta

| Bichonica a răspuns:

Documenteaza-te despre aceasta rasa de pe internet si printeaza informatii pe care sa i le dai si ei. Va vedea ca ti-ai dedicat timp pentru asta si poate va fi un semn de responsabilitate din partea ta pentru ea. In plus, spune-i ca noi, bichonii, suntem draguti focbig grin

| marialarysa a răspuns:

Trebuie sa plangi o saptamana si sa spui :tee roog iami un catel si zi asta de 5900000 de ori. la mine a mers si am un caine haschi