| Adry05 a întrebat:

Buna!
Stie cineva ce rasa e? Sau ar putea fi?
https://68.media.tumblr.com/......1_1280.jpg

Răspuns Câştigător
| Andreea213 a răspuns:

Acum a mers. Pare a fi un pui de pembroke welsh corgi.
Nu se incadreaza perfect in standrdele rasei, dar are o culoare asemanatoare, picioare scurte si urechi lungi.

http://imgur.com/a/YrwmL

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din pacate nu merge link-ul, asa scrie la accesarea lui :
"This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

AccessDenied
Access Denied
5259ED378E40FE25

FMZNhAWGr2tBAVzSzjhWSmc92V+d9GdMB1LXR4Vy30rEM6V4OJdnrBb5/z640VjeIqULfISIC+Q=

"

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fie este Corgi galez Pembroke, fie Shiba Inu.
Caută-i puțin pe internet și vezi cu care seamănă mai mult.

| RorySan a răspuns:

Doamneee.ce dragut eee ^_^

| Andreea213 a răspuns:

Eu ma pricep bine la rase de caini (poate de un caine este vorba, nu stiu sigur) dar da-ne un link bun, pentru ca acesta nu merge.

| Adry05 explică (pentru Andreea213):

Https://68.media.tumblr.com/......1_1280.jpg
Tot nu merge? Nu am cum sa-ti dau alt link, e o poza gasita pe Tumblr. sad Incearca sa-l copiezi de aici si sa-l pui in bara (nu sa dai click pe el)