| Friday13 a întrebat:

stie cineva un site online de unde pot cumpara produse de animale ( vreau pentru hamsteri) cu, costurile transportului mici si o gama variata de produse? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| 6Anonim9 a răspuns:

Animax are produse foarte scumpe. Chiar este un magazin de al lor in mall in orasul meu si cand am vazut diferenta dintre preturi... Langa magazinul asta e si carrefour. Diferenta de vreo 1leu intre plicuri de hrana umeda whiskass. Incearca si pe eMAG. Trebuie sa fie. Sau la supermarket-uri care vand si on-line. De obicei magazinele specializate pe un anumit lucru sunt mult mai scumpe.

| MitzaaRulzz a răspuns:

Salut! Încearcă pe https://animax.ro/