| SSophie a întrebat:

Stiti cumva din ce cauza apar pete maro pe burtica la catelusi? Nu mai am rabdare pana maine cand voi ajunge la veterinar... vreau si alte pareri.Pana acum am aflat ca ar putea face de la mancare sau ar putea fi o posibila cipuerca.Nu stiu sper sa nu fie ceva grav...Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| RedNose a răspuns:

Cum depinde ce inseamna pete maronii,poate fi si un pigment,nu neaparat sa fie vorba de vreo problema. Unii caini cand sunt mici,de ex pe piept sunt albi, iar cu timpul ii apar niste puncte/pete.
Uita-te pe piept la cainele asta, are niste pete negre, alea se numesc pigment, ex dalmatianul, care se naste alb si la maturitate are ogramada de bulinute:x http://img07.mercador.ro/......grafii.jpg