| Snowa a întrebat:

Buna!
Stiti de unde as putea cumpara niste viermi de faina (mealworms), greieri si gandaci dubia (la un pret scazut)?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

Pe site-ul exclusive pets. Este un crescator ce vinde de toate. Are greieri, mealworms, superworms, gandaci de mai multe feluri(nu doar dubia si lateralis, dar sunt la fel de bune), toate la preturi destul de mici.

| Snowa explică (pentru Ianculescu_Amulius_1984):

Cum pot comanda de pe exclusive pets?

| Icpet a răspuns (pentru Snowa):

Suni la nr afisat acolo

| Snowa explică (pentru Icpet):

Mersi happy

6 răspunsuri:
| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

Salut am eu viermi de faina.mai ești interesat? mă poți suna numărul 076-696-6176 Marian sau 0799182250 Amulius

| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

DaCa mai ești interesat mă poți suna.trimit oriunde in tara prin curier.iti ofer preț bun la cantitate mai mare sunt producator

| Ianculescu_Amulius_1984 a răspuns:

DaCa mai ești interesat mă poți suna.trimit oriunde in tara prin curier.iti ofer preț bun la cantitate mai mare sunt producator. Mă poți contacta 076-696-6176, 0799182250