| anonim_4396 a întrebat:

stiti jocul ala sweet flirt, cum faci rost de puncte actiune (p.a.) va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Raclau_Rafaela_Criss_2000 a răspuns:

Si totusi, imi dai funda? happy :c

34 răspunsuri:
| VesnicRatacitore a răspuns:

Dar asa am facut si eu cu 2 iduri dar nu am primit nimic. de ce oare?

| Niiiicu a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca intrii in fiecare zi primesti 10 $ si 15 P.A. Si dai la floarea aia ciudata si daca ai noroc primesti si la ea. Daca esti la ep 2, intrii intr-un club (iti recomand de basket) si joci jocurile clubului in care esti. Asta e tot.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
1.Le cumperi cu bani (reali) de aici :
http://www.sweetflirt.ro/banque.kiss
2.Intri in,, Apartamentul meu" si dai la jocuri.Acolo alegi al 2-lea joc. Daca ai noroc poti castiga P.A.
Bafta! :-*

| NeaguFila1 a răspuns (pentru InnocentSίn):

Buna, eu nu pot valida o tinuta pentru intalnire cu tipul ala blond. stie cineva ce pot sa fac?

| InnocentSίn a răspuns (pentru NeaguFila1):

Delogheaza`te si incearca din nou. happy

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru NeaguFila1):

Pai poate nu ai suficienti bani, dar daca ai da un clik pana se face verde si valideaza. cand a sa avem lv mai mare, va trebui sa alegem din doua tinute, iar daca o alegem pe cea gresita tipul va crea o scuza sa nu mai vina...

| Aberdeen a răspuns (pentru NeaguFila1):

Nu poti valida, deoarece nu ai suficienti dolari.asteapta sa se stranga atunci, ai apoi o vei putea validawinking

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru NeaguFila1):

Poate nu ai bani suficent, iar tipul blond e Nathanian (nath)

| Koryyyynutza a răspuns (pentru NeaguFila1):

Nathaniel nu?
Pai daca nu ai destui dolari normal ca nu poti sad
Dar daca nu ai apasat pe tinuta nu are ce sa se valideze apasa bine pe tinuta pe care o vrei da clik pe ea de 2 sau 3 ori!

| Mrr2000 a răspuns:

Poți cauta pe internet coduri speciale cu care poți obține puncte de acțiune și dolari.

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns:

Pai, la banca, cand te loghezi (odata pe zi), recomanda unui prieten jocul, sau joaca jocuri

| danadanuzza a răspuns:

Nu intra o saptamana pe el si iti da 105 eu asa am facut acum mai am doar 60... dar sti cum sa fac bani?

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru danadanuzza):

Esti sigura, eu nuprea cred. dar banii cum

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru danadanuzza):

Cum?

| danadanuzza a răspuns (pentru VesnicRatacitore):

Bani tot asa ca pe zi iti da 15 bani si 10 puncte de actiune, adica eu asa am facu si acum sunt la nivelu 4. tu faci cum vrei.

| danadanuzza a răspuns (pentru danadanuzza):

Sau poti sa recomanzi un prieten.iti da bani si acolo.

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru danadanuzza):

Citeste raspunsul tau de mai sus cu saptamana, e adevarat?

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru danadanuzza):

Cum te cheama daca vrei sa te adaug la prietene. pe mine JJJ

| danadanuzza a răspuns (pentru VesnicRatacitore):

Floareadana

| ღAngelღ a răspuns:

Daca nu ati inteles add me pe Sweet flirt.: Doddy

| ralukutza123456789 a răspuns:

Pai daca vrei poti, cu bani reali, la jocuri din apartament.

| Ellena_Bianca_2000 a răspuns:

Pai poti trimite un SMS la banca si primesti 100PA sau faci chestia aceea cu floarea sau poti juca jocurile clubului in care esti iar daca intri in fiecare zi primesti 10 PA 12 PA 16PA sau mai e o posibilitate sa inviti prieteni si primesti 30 Pa si 30$. Mult succec!

| Ela1234 a răspuns:

Pai eu fac rost de ele de la jocuri...

| VesnicRatacitore a răspuns (pentru Ela1234):

Nu pre. eu nu castig, iar zilnic iti da ddoar 15...

| Ela1234 a răspuns (pentru VesnicRatacitore):

Pai asta si mai e o modalitate sa te duci la banca sa faci rost de ele.

| MabelMuffin56 a răspuns:

Poti lua de la jocuri, sau poti sa cumperi de la banca prin sms la 1.24 euro.

| MabelMuffin56 a răspuns:

Eu fur puncte de la verisoara mea! de fapt nu le fur si le iauhappy azi am furat 40 p.a dar nu iti zic cum ii fur, e sercret!

| anutzamariutza112 a răspuns (pentru MabelMuffin56):

Hei imi zici si mie te rog

| aly1alyca a răspuns (pentru MabelMuffin56):

Hai ma zi big grin

| AliceLavigne a răspuns:

Pai ai uimatoarele variante:
1) intrii zilnic si primesto 10 PA
2) Joci niste joculete idioate
3) ii cumperi cu bani reali (prin SMS sau card) cu SMS dai 1.12 euro

| Vlad_Suciu_1995 a răspuns:

In fiecare zi primesti 10 puncte de actiune (P.A) si 15 dolari.

| Raclau_Rafaela_Criss_2000 a răspuns:

Buna! eu stiu un Site in care poti avea dolari si P.A cate vrei trebuie sa faci niste mici pasi. Email, Parola. dai submit si gata! siteul este... http://sweet-flirt-free-pa-dolars.weebly.com/