| funnygirl a întrebat:

Bunakissstiti qmva de unde pot lua un caine din valenii de munte sau prahova... s u fie chiar scump.big grin mersi:*

3 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Ai putea adopta unul daca nu vrei sa dai bani ca sunt multi oamani care au puiuti si vor sa ii dea.

| clauu a răspuns:

Si eu sunt tot din valeni, nu prea ai de unde sa cumperi caini sau sa adopti. Te-as sfatui sa cauti pe google anunturi si sa suni la respectivii, poate pot veni sa ti-l aduca, eu cand mi-am luat motanul au venit si mi l-au adus ei acasa :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la careffour succes draga funnyggirl