| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un magazin din Bucuresti(sector 6) de unde pot sa cumpar medalioane, dar sa fie personalizate pe loc.Nu vreau sa comand de pe internet.

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

In sector 6 nu stiu daca gasesti, dar cu siguranta la Magazinul unirii vei gasi sau in orice mall care iti este mai aproape vei gasi la comanda care dureaza doar cateva minute si nu doar medalioane cani, sticle, pixuri fete de perna, etc etc etc poti sa pui si poza

| Cookie2275 a răspuns (pentru grgdlk):

De ex daca ma duc intr-un mall, trebuie sa vin cu medalionul de acasa sau imi dau ei de acolo?

| grgdlk a răspuns (pentru Cookie2275):

Poti sa vii cu unul de al tau sau iti cumperi de acolo din mall ori de la ei ori de la alt magazin din mall sau de oriunde doresti tu

| Cookie2275 a răspuns (pentru grgdlk):

Mersi mult de ajutor.

| grgdlk a răspuns (pentru Cookie2275):

Cu placere

7 răspunsuri:
| Creionelroz777 a răspuns:

Da, gasesti. Drumul taberei, vis-a-vis de Magazinul Mega Image este o strada unde se afla un dispensar, acolo iti poti face medalion.

| Cookie2275 a răspuns (pentru Creionelroz777):

Stii cum se numeste dispensarul? Sau strada macar?

| Creionelroz777 a răspuns (pentru Cookie2275):

Strada Targul Neamt nr 30