| anonim_4396 a întrebat:

Bună, știu că există ca un fel de talaj colorat pentru rozătoare de companie dar nu stiu cum se numește și unde găsesc?

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Hey, buna, gasesti la orice petshop, se cheama asternut parcalaughing

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Hey! Stiu si eu de rumegus ( talaj), in caz ca nu ai vazut bine intrebarea eu am mentionat ca un fel de talaj este seamana cu talajul dar este din hartie mi se pare si este colorat... Am vazut la multe persoane asa dar nu stiu de unde as putea achizitiona si eu. Lol? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu si eu de rumegus, eu am mentionat in intrebare ca este ca un fel de rumegus din hartie si colorat, am vazut la multe persoane asa dar nu stiu unde as putea achizitiona...

| BlondaBlondii a răspuns:

Se numeste rumegus sau asternut pentru razatoare si se gaseste la orice petshop. eu iepurasului meu ii iau cu miros de mere verzi sau cu capsune, asa nu se simte mirosul de urina atat de tare happy

| anonim_4396 explică (pentru BlondaBlondii):

Stiu si eu de rumegus, eu am mentionat in intrebare ca este ca un fel de rumegus din hartie si colorat, am vazut la multe persoane asa dar nu stiu unde as putea gasi.