| andreea_7955 a întrebat:

Sunt Andreea si vreau sa-mi cumpar din Altex jocul"Sims 2". Stiti cumva cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| raducu a răspuns:

Ma, oameni buni, fata a intrebat cat costa, nu de unde poate sa il downloadeze!
Poata fata vrea sa il cumpere.
Macar ea da dovada de bun simt si nu incalca legea asa cum facem cu totii.

6 răspunsuri:
| lola_2540 a răspuns:

90 de lei. dar iti va parea rau. dai bani cand poti sa il iei de pe net si sa te joci nelimitat.(e ilegal da ce sa faci.asta e romania noastra!laughing faci cum vrei.

| Anaisssss a răspuns:

Si mai bine iti iei sims3... ce mai conteaza 50 de lei in plus big grin

| denisa20 a răspuns:

In jur de 100-150 lei.

| Mony a răspuns:

Vara mea si-o cumparat-o cu 150 lei

| irinaa a răspuns:

Costa ceva. pentru mine nu se merita sa cumpar jocurile astea ca ma plictisesc repede de ele. mai bine il piratezi si tu de pe niste site-uri happy