| miss-monica a întrebat:

Sunt foarte trista din cauza ca mi-am dat iepurasul meu scump la o ruda de la tara. As vrea sa-mi iau un catel in schimb. Daca mi-ati putea niste site-uri cu catei mici care nu cresc, care se ingrijesc usor si care sa ava si blana pufoasa. Si site-ul sa fie despre cum se pot ingriji.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Poftim aici site cu catei gratis:Http://www.aaz.ro/......ire-Terrie

La informatii, cauta si tu pe google, ca sa vezi cate iti da, pe bune, iti zic acum, si serios! Imi dai mie fundita, plz?

| loove_5215 a răspuns:

Bichon maltez. cel mai scump caine:X

| lilit a răspuns:

Westie, dracusorii albi. Uite doua articole despre ei(inclusiv ingrijire, hranire si toaletaj). Urmeaza un articol detaliat despre toaletajul la westie. Daca te intereseaza da mesaj privat si ti-l trimit imediat ce e gata.

http://www.afladespre.ro/......9-1550.htm
http://www.afladespre.ro/......9-1551.htm

| alexandratudor15 a răspuns:

Bichon maltese sau havanese happy eu am havanese si e super sweet
intr-adevar sunt ceva mai pretentiosi...

| rebelboy2011 a răspuns:

Site nu situ, dar incearcape google catei de buzunar, se ingrijesc ca si caini obisnuiti

| miss-monica explică:

Nu prea imi place rasa Chihuahua. E ok dar vreau alta rasa.