| Opsitar_Cornel_1998 a întrebat:

Bună,tatăl meu e veterinar m-a bătut la cap să las iepuroaica cu iepuroiu mai multe zile deoarece nu a stat din prima zi.Și acum de unde știu dacă a montat-o? Zilele astea a fugit după ea prin cușcă dar doar se urca pe ea,și azi nu a mai fugit după ea deloc și am vazut-o mai,, retrasă" și când le-am pus fân la amândoi iepuroaica muta cu capul lădiță în care era fânul
Ce să fac? Oare a montat-o? Să o mai las?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Apai...daca taica-tau, care este veterinar nu stie, noi de unde sa stim?

| EneCristian a răspuns:

Pe noi ne intrebi? intreaba-l pe tatal tau nu suntem veterinari si oricum si daca am fi cum sa ne dam noi seama?

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Tatal tau nu stie?

| Opsitar_Cornel_1998 explică:

Nu,nu știe el zice să o mai las încă două saptamani