| NoFeelings a întrebat:

Știu că astfel de întrebări se pun zilnic pe acest site, dar a mea e mai personalizată. laughing
Am nevoie de nume pentru un Golden retriever, mascul. Ceva de genul "Lord". Sau ceva cuvinte in engleză.
Va rog, nu doar copt paste de pe Google, că Google am și eu.
Dau funda și vot. Mulțumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Mie mi-ar fi placut Axis(a doua vertebra cervicala, medical stuff), dar uitasem intre timp asa ca am pus alt nume laughing

ceva de genul Lord... Oscar, Thor, Zeus, Tobi, Snow, Felix

Stiu ca e o decizie grea, sa-mi spui cum a ramas laughing

| NoFeelings explică (pentru Deliiiia):

Să știi că și eu, așa spuneam de fiecare dată când mă uitam la un film sau ceva: "când îmi mai iau un câine, numele ăsta o sa i-l pun. " Acum? Am și uitat carelaughing

Să știi că Oscar, Thor și Snow îmi plac super mult. Felix, numele ăsta îl adora sora mea, deci are ceva șanse, ceva șanse enorme. laughing

Mulțumesc mult, și îți voi spune numele, mai ales că, cred că voi avea nevoie chiar și de sfaturi de la tine în legătură cu el, de ce nu? happy

Aș fi bucuroasa daca as "afla" mai multe despre cățelușul sau cățelușa ta happy

| Deliiiia a răspuns (pentru NoFeelings):

Sigur, scrie-mi oricand ai vreo nelamurire. happy

15 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Fluke sau Bingo!

| Andreea213 a răspuns:

Ce zici de Rinty?

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Ar merge la golden retriver un Banny, Max, Bonny?

| EkToR a răspuns:

Eu zic ca merge Oscar, Woly, Ralf.
Poti incerca si KinglaughingAsa il cheama pe catelul unui prieten(rasa pug)

| NoFeelings explică (pentru EkToR):

Vai, King chiar e super okkk. Mersi mult :*

| EkToR a răspuns (pentru NoFeelings):

Cp frate happy Dar imagineazati un pug cu numele kinglaughing)))

| NoFeelings explică (pentru EkToR):

Da, dar un Golden, chiar ar fi super tare cu numele ăsta laughing

| EkToR a răspuns (pentru NoFeelings):

Ok frate mult noroc cu Kinglaughing) si sa mai ai papuci intregi prin casa laughing
Asculta ce zic am 3 caini(bulldog englez, cane corso, pitbull) o familie marehappy

| NoFeelings explică (pentru EkToR):

Sunt soră laughing
Eh, las că știu eu cum e sa ai câini am avut peste cinci
Să îți trăiască!

| EkToR a răspuns (pentru NoFeelings):

Ms la fel happy

| Julizz a răspuns:

Lord,Axel,King,Leyo,Neyo...sunt nume destul de des intalnite acestea

| starwords a răspuns:

Ti-as recomanda sa ii dai numele Ulgrim.