| AdinaIonela12 a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata columbofililor sau cei care au experienta cu porumbei.
Azi o porumbita si-a prins piciorul intr-o sarma, cred ca si l-a rupt deoarece nu poate calca pe el. I-am legat piciorul bine,si am pus-o intr-o cutiuta, langa mine. In cutiuta am pus-o pe spate. Ii dau apa cu seringa, deoarece a stat ceva timp in soare si s-a deshidratat.
Credeti ca v-a muri?, ea este o campioana si nu as vrea sa moara.

2 răspunsuri:
| stefaniaaaaaa a răspuns:

Nu, apa si mancarea o vor ajuta si freaca-i piciorutul cu spirt!

| StelyShiAtat a răspuns:

Deci este posibil sa traiasca dka ii dai apa dar dai si niste mancare pentru a prinde puteriwinking Maseaza-i piciorul cu apa si sapun si poate si niste spirt