| Tiger7777 a întrebat:

acum cam o ora a intrat un liliac in casa... eram eu la calculator, ma jucam counter strike si nu stiu de ce dar m-am uitat in dreapta, iar atunci l-am vazut cum zbura,m-am ridicat de pe scaun si am iesit urland cum puteam eu de tare din camera speriat,si mama a venit in graba si m-a intrebat ce e, ii urlam aproape mort de frica "Liliac, liliac" atunci s-a dus chiar in holul dintre camera si bucatarie si se uita la el cum zboara, dupa un timp a zis ca nu-l mai vede...am stat vreo 5 minute amandoi cu frica-n p*** dar apoi ne-am dus sa cautam prin toata camera dar NIMIC, nu am gasit absolut nimic, am cautat in dulapuri, sub pat, sub dulapuri, peste tot dar nimic, aveti idee unde s-a putut duce/ ascunde? A iesit din casa sau mai sunt sanse sa fie in casa? PS

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Probabil s-a ascuns pe undeva si va iesi mai tarziu. Lasa si tu un geam deschis sa aiba pe unde zbura afara.

| ALGator a răspuns:

Bre fii bărbat. Animalul e inofensiv și speriat. Mai mult ca sigur că a ieșit imediat.

| ALGator a răspuns:

Counter strike... Ești nostim :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, tu n-ai treaba? Pui intrebari stupide pe TPU, chiar n-ai viata, vrei sa faci puncte pe focking TPU? Stapaneste-te, ti-am raspuns la intrebarea cu bluestacks... DRRRR DRRR Calutu', TRRRRR.

| Iunix a răspuns:

Fii atent, s-a ascuns în bucătărie, cum intri pe ușă după frigider.

Acum serios, liliacul nu se hrănește cu sânge ( ce puțin nu cei din România ), el se hrănește cu insecte, deci nu-ți face nimic. Acum tot ce vrea el e să iasă de acolo, dacă lași ușa sau geamu deschis o să iasă singur.

| AndreiWeisz a răspuns:

Lasa geamul deschis si dormi in alta camera laughing

| B3AST a răspuns:

Nu-ți fa griji. Sigur nu se hrănește cu sânge și capital în locuri reci, umede sau cu mai multe insecte. Și mai ales să fie la intuneric.

| OanaMaria338 a răspuns:

Probabil ca nu, daca ați avut geamurile deschise 98% a zburat afara.