| andreutzaRBD a întrebat:

Acum cateva zile cinava mi-a spart parola la mesinger la email si acum vreau sa le recuperez dar nu stiu cum sa fac sa refac mersingerul nu prea imi pasa de el dar pe email aveam parolele de al anumite jocuri si cineva mi-a schimbat parolele de al toate jocurile si acum n umai stiu ce sa fac ma puteti ajuta? va rog dau fundita la cel care ma ajuta sa imi refac emailul

Răspuns Câştigător
| decodesky a răspuns:

Parola o poti recupera daca stii ce intrebare secreta ai avut ce data de nastere ai pus etc happy fara chestiile astea nu ai nici o sansa. eventual sa suni la Yahoo (trebuie sa ai credit si sa stii sa vorbesti limba engleza)