| Hmmhmm23 a întrebat:

Agapornis se pot gasi la 7 sau sub 9 luni la petshopuri?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Teoretic, cei din petshop uri ar trebui sa fie puiuți (cateva luni). Practic, eu nu prea am încredere in vânzători, dacă nu te pricepi pot sa te minta sau nici ei nu se pricep. Caută pe net cum sa distingi un pui de un adult.

| Hmmhmm23 explică (pentru ℓαυяα):

Multumescc!

| ℓαυяα a răspuns (pentru Hmmhmm23):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Bineinteles, dar depinde foarte mult de cei de la petshop sa-ti spuna adevarul. De exemplu, poate avea vreo 2-3 ani si ei sa-ti spuna ca are cateva luni. Uita-te pe net la cateva poze cu ei cand sunt pui si cand sunt adulti, ca sa-ti faci o idee.