| puki05 a întrebat:

Am câteva întrebări destul de importante! Eu doresc sa îmi iau o veverita de casa (domestica, care trăiește mai mulți ani în captivitate), mai exact veverita siberiana și as avea câteva întrebări :
1.Ce mănâncă?
2. Daca îmi iau fetita va avea ciclu și dacă da ce trebuie sa fac?
3.Are ceva dacă nu le iei pui?
4.Vin ele singure la tine pe mana în cușcă sau trebuie sa le iei tu?
5.Musca des sau sunt blânde?
6.Care e diferența dintre cea alba și cea maro?
7.Pot dormi cu ea în pat sau seara trebuie sa o pun în cușcă?
8.Care e diferența dintre fata și băiat?
9.O pot tine în pat?
10.Are ceva daca o las libera prin casa?
Vă rog să răspundeți doar dacă ați avut una!
DAU FUNDA!
Vă multesc pentru răbdare

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai in masura sa iti raspunda este vanzatorul de la petshop. Mai poti sa cauti forumuri unde detinatorii de veverite isi impartasesc experientele.