| Cristi1305 a întrebat:

am gasit o vrabie, adult, cred, deoarece are coada destul de mare, si vrea sa zboare dar nu poate, cred ca are ceva la picioare, poate sa apuce hrana, dar nu poate sa o inghita, am incercat sa ii dau si umeda dar tot nu vrea, niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Te apreciez că îți pasă de ea sa se facă bine. Cel mai bine du-o la veterinar pentru că el va ști cel mai bine că sa îi facă.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o vrabie omule, e asa de importanta pentru tine?
du-te pe camp in lanurile de floarea soarelui pentru ca gasesti cate vrei

| zăGhost a răspuns:

Poti sa o duci la un veterinar.