| Daaaanaaa a întrebat:

am nevoie de ajutor, am o pisica gestanta care ar trebui zilele astea sa nasca. Ieri cand statea la mine in brate am observat ca i s-a marit vaginul iar azi cand era la mine in brate am observat ca pe vagin avea o mazga transparenta. Azi a dormit toata ziua si a stat culcata pe orizintala, are locul ei preferat unde doarme, credeti ca va naste? Daca da, cand?

Va rog

DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Pai fii pe faza,stai cu ochii pe ea, da i mancare in cantiatae mica, daca e un pic agitata nu e prea bine, poate are nevoie de ajutor, nu sti cate saptamani are? nu vreau sa te sperii, dar ele cand nasc isi cauta un loc si raman acolo...

| acerr a răspuns (pentru acerr):

Nu ii mai da mancare de loc apa doar, au si ele durreri trebuie sa geama un pic, miolait, dar nu o stresa

| Daaaanaaa explică (pentru acerr):

Când am fost la veterinar mie spus că maxim duminică va naște

| Necunoscut436 a răspuns:

S-ar putea sa nască. Cred ca va naște peste 3-4 ore