| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Am o cățelușă care a născut 6 căței pe 24 februarie. Cățeii i-am dat pe toți treptat, ultimul l-am dat acum câteva zile. Întrebarea mea: Mamelele se retrag de la sine sau trebuie să-i iau ceva?

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Ele se retrag de la sine, nu-ti fa griji.

| rapandula a răspuns:

Da, se retrag singure. Asa este la orice mamifer.

| Eisenheim a răspuns:

Mulgi vaca,oaia, capra, mai nou și măgăriță, dar cățea n-am auzit, probabil nu da mult lapte sau nu iese brânză bună laughing glumesc. Așa știu și eu că se retrag singure după ce nu mai sânt folosite happy sănătoasă cățelușă, eu am avut dar numai 3 a făcut happy