| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o catelusa de 1 an si cateva luni si sunt foarte ingrijorat,deoarece am fost cu ea la vaterinar si a spus prima data ca umarul stang ar putea fi deplasat,dar astazi am fost cu ea din nou la veterinar si i-a facut injectie cu niste vitamine, deoarece nu mananca si mi-a zis ca daca pana sambata nu se vindeca umarul s-ar putea sa fie paralizata-Sunt ff ingrijorat si nu stiu ce se intampla daca paralizeaza.Ma puteti ajuta cu ceva?

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Pretul operatiei depinde de la un cabinet, la altul. Cel mai probabil o s-o opereze...eu iti recomand sa mergi la un alt veterinar si sa vezi si parerea lui.

| Alex299 a răspuns:

Dar nu poate sa o opereze?

| XcrisSSx explică (pentru Alex299):

Nu stiu cat costa o operatie, deoarece nu ne-au spuscryingSti tu cumva?

| Alex299 a răspuns (pentru XcrisSSx):

Nu stiu dar nu cred ca este mai mult de 500 lei.Incearca sa mergi la alt veterinar.