| anais13 a întrebat:

Am o cățelușa de 6 luni, care duminica seara a venit acasă in 3 lăbuțe. A scăpat din curte și cineva a bătut-o sau nu stiu ce i-a făcut, dar ideea e ca are piciorul drept umflat pe partea dorsala, nu a mâncat decât foarte puțin azi dimineața, iar pe seara a luat doar 2-3 guri de lapte. E foarte suparata, o doare extrem de tare, iar piciorul e foarte foarte foarte umflat. Știe cineva ce ar putea avea acolo la picioruș?
Ideea e ca in șezut am văzut ca a mai stat de câteva ori și s-a mai deplasat in 3 lăbuțe de 2 ori azi, dar atât. Nu lasa piciorul deloc jos, nu poate sa apese pe el.
Știe cineva ce ar putea fi acolo la picioruș?

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Posibil sa aiba o fractură. Mergi cu el la medic