| AryanaYahooMail a întrebat:

Bună TpU! Am o catelusa husky de 5 zile si verisorul meu a loat catelusa si a trantito de perete si a schelalaiat si dupa s-a oprit cumva a murit? crying( DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca a murit sau nu? cat despre verisorul tau recomand sa il duci la un spital ceva, pare sa aiba probleme.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Pe verișorul tău trimite-l la veterinar (probabil necesită castrat).
Cățelușa, dacă mai mișcă înseamnă că nu e moartă. Dacă nu mai mișcă, poți să o împăiezi, și nu-ți mai lua alta dacă nu poți avea grijă de ea.

| Victor453 a răspuns:

Iti sfatui sa-ti gasesti un verisor mai bun!

| SpKH a răspuns:

Nu stiu. Schimba bateriile. Sau nu te mai droga

| Lenaaaaaaaaa a răspuns:

Foarte simplu nu eu mai lasa verișorului tau sa o mai loveasca ca poate muri. Funda? happy

| Juliette2007 a răspuns:

Trebuie sa nu îl mai lași pe verișorul tau sa o mai loveasca Cătelusa poate muri daca se mai loveste mai ales cand e atat de mică. FUNDĂ? happy