| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o catelusa mica si nu stiu ce i s-a intamplat la labuta stanga de scheopatiaza si am primit ceva raspunsuri cu ce as putea sa fac,dar in cat timp iar cam trece si va putea mergr normal, deoarece nu prea poate merge in ea.happy

5 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, incearca sa auti sa vezi daca nu are labuta cumva scrantita, sau poate are vreun spin, poate ca s-a intelat in ceva. Cauta si fa-i masaj lent in sensul acelor de ceasornic. Maine sa o duci la medic veterinar.

| AleXu224 a răspuns:

Ai duso macar la veterinar?

| XcrisSSx explică:

As vrea sa stiu si de ce nu mananca si nu face nimic?

| BBronco a răspuns:

Vezi sa nu se agraveze, daca nu-i dai vitamine, ar trebui sa incepi sa-i dai, cainele are nevoie de toate acele minerale. Ca sa te asiguri, du-te la veterinar si vezi ce-ti recomanda.
Asa am patit si eu cu cainele meu, tot la picioru stang din spate si nu stiam de ce ( eram la inceput, primul caine ) si pana la urma am aflat ca s-a dus ( intr-un loc mai bun ) din cauza ca nu i-am dat vitamine.

| Stylish a răspuns:

Depinde de gravitatea ranei... Cel mai bine este sa o duci la veterinar indiferent ca este ceva grav sau ceva usor...