| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Am o cățelusă mix amstaff pitbull și vreau să mă duc cu ea la veterinar deoarece părinții sunt la servici și nu am cu cine merge. N-am botniță, aș putea să mă duc? Ea nu e prea e agresivă, doar în curte

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu e tocmai ok sa o scoti fara botnita, dar daca totusi insiti si nu ai alta alternativa poti sa mergi pe strazi ocolitoare incat sa nu te prea intalnesti cu lume. Incearca sa ii cumperi o botnita, o vei mai folosi si pe viitor.