| Ajutorulmic a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru cei care joaca triburile am o misiune cea cu steagurile sa combin 3 steaguri de aceelasi nivel.Cum fac asta? Funda la raspunsul care ma ajuta...

1 răspuns:
| KllS a răspuns:

Salut...trebuie sa intri acolo la steaguri(in dreapta, sus)sar intai strange 3 steaguri de acelasi fel apoi langa acel steag iti arata o casa apesi pe ea si gata.

P.S. steagurile le faci ori de la misiuni ori daca ataci si distrugi trupele dusmane... Funda pls