| Katyk3229 a întrebat:

am o mica intrebare, de ce temperatura corporală a pisicii mele a scazut la 37, 8 tin sa spun ca e gestanta si e aproape de a naste. Stiu ca temperatura normala e 39, am un cunoscut care azi i-a măsurat temperatura, el mi-a spus cam din ce motiv i-a scazut temperatura dar vreau sa intreb si pe TPU, poate ma ajuta cineva.
Mai spun odată că e gestanta si e aproape de a naste, va rog.
Dau FUNDIȚĂ!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Probabil ca i se apropie sorocul si ea simte asta, daca nu tuseste, vomita, ii cade blana sau orice alta chestie e ok.