| Vasiagp a întrebat:

Am o pereche de perusi si de la un timp femela doarme foarte mult in cuib chiar si noaptea iar cand iese afara o hrănește masculul si se urca pe ea. Posibil sa faca oua dupa toate astea?

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

Posibil sa faca oua dai vitamine la femela. sau maanca oul

4 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

A dat cu ciocu in cuib?

| Vasiagp explică (pentru mihaicelsfant):

Se aude cum scormoneste in el. Acum sta chiar si ziua foarte mult in cuib si la început le era frica de el. Tin sa mentionez ca se hrănește des din blocul liberal.

| Vasiagp explică (pentru mihaicelsfant):

Se aude cum scormoneste in el si are câteva pene in el dar cred ca sunt de la naparlire ca le gasesc si in colivie si mentionez ca se hrănește des din blocul liberal.

| Vasiagp explică (pentru mihaicelsfant):

Le pun vitamine in apa si au si blocul mineral.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Vasiagp):

Posibil sa faca oua dai vitamine la femela. sau maanca oul