| Katyk3229 a întrebat:

am o pisica brithish și are 2 ani, problema e că naște de cateva ori pe ani și de fiecare dată vine gestantă ma bucur foarte mult, dar ea sta in curte nu in casa, dar a născut doar odată la mine si de atunci a mai fost gestantă o dată și acum e din nou gestantă și vreau să nască la mine. Ce pot sa fac ca sa nasca la mine, ce pot sa-i aranjez sau cum s-o îngrijesc că să nască la mine? Va rog ajutați-mă.
DAU FUNDITA!
VA ROG!

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ce noroc ca naste de cateva ori pe an, eu m-am nascut doar o data

| Maia55 a răspuns:

Pisicile nasc de obicei unde vor ele, unde se simt în siguranță și cam departe de oameni. Încearcă sa i creezi un mediu confortabil și obișnuiește o sa stea acolo. Și este important ca pisica sa aibă încredere în tine, astfel va știi ca nu i vei face rău pisicilor ei.