| Daaaanaaa a întrebat:

Buna TPU am o pisica gestanta cum pot sa-mi dau seama in cote săptămâni de gestatie e sau cum pot afla data nașteri ma gândesc sa merge pînă la veterinar dar puteti sa-mi spuneti-mi cit costa sami spună data nașteri imi permit s-o duc dar nu știu cit costa?
Sau daca stiri cum sa-mi dau singura seama ci d va naște?
Va rog
DAU FUNDITA!

1 răspuns:
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Sarcina la pisici este in jur de doua luni, am avut o pisica, dar sezonul lor de nastere este in general aprilie si sfarsitul/inceputul lui august, daca diar crezi ca e insarcinata as zice sa nu iti faci griji, poate s-a umflat doar, dar daca chiar iti pasa atat de mult, ai putea sa o duci la veterinar, m-as indoi daca ar costa nu stiu cat un consult