| Daaaanaaa a întrebat:

am o pisica gestanta dar nu prea stiu cand trebuie sa nasca, deja are o burtica foarte mare si rotunda. In ultimele zile au aparut niste schimbari in comportamentul ei :
-merge din loc in loc si miroase (isi cauta loc );
-lasa foarte mult par;
-doarme aproape toata ziua;
-nu prea vrea sa manance;
-si tot se spala mai ales mameloane si anus.
Vreau sa mai spun ca mameloanele sunt un roz inchis-deschis si sunt mai umflate deja se observa ca are lapte si azi a lasat un lichid alb.
Ati putea sa-mi spuneti daca e un semn ca va naste sau cum sa-mi dau seama ca a intrat in travaliu si mai ales cand credeti voi ca ar trebui sa nasca?
Va rog
DAU FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Incearca sa-ti aduci aminte de momentul montei, sigur zilele astea trebuie sa-i fete.

| Katte a răspuns:

In curand va naste happy Imagineaza-ti ca tu ai fi in locul ei si te-ar dura fff tare burta, ai vrea sa mananci sau ceva de genul...