| Daaaanaaa a întrebat:

Buna TPU am o pisica gestanta dar nu știu cand va naște eu luna iulie am fost plecată in Drochia la bunei si cand mam întors ea era cu o burtică deja destul de mare cum pot afla cote săptămâni de gestatie are sau cum sa aflu data aproximativa a nașteri? Daca știe cineva cit costa un consultant de gestatie la pisici imi permit s-o duc dar vreau sa aflu cit costa? Va rog
DAU FUNDITA!

1 răspuns:
| Directioner99 a răspuns:

Poti sa te duci vu pisica la un cabinet veterinar si e nevoie numai sa o vada f putin si isi dau seama imediat cam cate saptamani de gestatie are si cam cand o sa nasca.nu cred ca trebuie sa dai bani pentru asa ceva si daca ar fi sa platesti cu siguranta este putin pentru ca nu este un consult propriu zis, mai mult ti a dat o informatie