| alandala_1391 a întrebat:

Am o porcusoara de Guineea de 3 ani si o luna( stiu cand s-a nascut) pe care am tinut-o in cusca cu un mascul mic. Acum este gestanta, si imi este frica sa nu i se intample ceva la nastere.Nu stiu cand o sa nasca si ce va trebui sa fac... Ma puteti ajuta va rog frumos! Dau fundita :*

1 răspuns:
| mari001 a răspuns:

Deci si eu am avut cand a nascut i-am lasta multa mancare in cusca adica si pentru ea si pentru puiul ei care sa nasca dupa ce naste nu trebuie sa i faci nimica ii lasi puiul impace timp de vreo 1 saptamana 2 ai inteles ii lasi apa ii lasi mancare destula