| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o cățelușă în vârstă de 5 luni, mama este pitbull, iar tatăl amstaff. Ea are 11 kg. Recent mi s-a recomandat de veterinar să-i iau vitamine. I-am luat niște vitamine k9 de la farmacia veterinară, dânsul de acolo mi-a spus să-i dau un comprimat pe zi. Însă am intrat pe eMAG unde am văzut de la o doamnă care a scris o recenzie și o poză de la spatele tubului cu vitamine, acolo scrie că cei sub 9 kg să ia un comprimat, cei între 9 și 32 kg 2 tablete zilnic. Medicul veterinar însă mi-a spus să-i dau tot un comprimat pe zi. Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fara vitamine. Hrana bogata in proteine.

| AlexAL275 a răspuns (pentru baru):

Dacă mie medicul veterinar mi-a zis să-i dau vitamine, nu se poate cum zici turolling on the floor
Observ la unii proprietari de câini, că cumpără tot felul de mâncăruri sofisticate, cheltuie o sumă bună de bani numai pe mâncarea câinilor. Sincer mi se pare o prostie, mai avem și alte nevoi, nu numai ale câinelui. Să mai mănânce și ce mănâncăm noi ))

| baru a răspuns (pentru baru):

Da, asa este, ai dreptate!

| Eireann a răspuns:

1 tableta cum a spus veterinarul, ca stie de ce spune asa.