| Deeutza66 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Cat timp naparlesc catelusii?
Am un bichon havanez de 3 luni si ii cade parul cu nemiluita laughing
Am inteles de la unele persoane ca ii se schimba parul..culoarea si din acest motiv.
Dar cat va dura?

Răspuns Câştigător
| shadows21 a răspuns:

Da e adevarat ca isi schimba culoare parului motivul este ca... nu stiu... isi curata blana schimbando dar naparlesc aproximativ 2-3 saptamani

2 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Stai sa vezi cat par ii cade cainelui meu! E ditamai cainele si are ditamai blana laughing as putea face o haina de blana la cat ii cade laughing

| HappyDogsRo a răspuns:

Cel mai probabil este din cauza mancarii, dar mai bine intreaba direct veterinarul: http://www.happydogs.ro/sfaturi-canine/intreaba-veterinarul.html